TRAFO BAKIM – ONARIM ve İŞLETME

Her çeşit trafo merkezlerinin komple yapım ve/veya tadilat işlerini, faaliyetlerinin ana dallarından birisi olarak yürütmektedir. Bu kapsamda anahtar teslimi yapılan trafo merkezlerinin tüm primer, sekonder ve inşaat işleri firmamızca gerçekleştirilmektedir.

Bu kapsamda yapılan işlere, gerekli tüm elektrik ve inşaat projeleri, salt sahası ve binaların inşaatı dahil tüm inşaat işleri, çelik kontrüksiyon montajları, tüm primer teçhizatin temellerinin yapımı ve montajları, kumanda ve kontrol kablolarının çekimi ve sekonder bağlantılarının yapılması dahildir.

Taahhüt Hizmetleri;
– Trafo Merkezleri
– 36kV Modüler Yapıda Metal Hücreler
– Yük Ayırıcılı Giriş-Çıkış Hücreleri
– Sigorta+Yük Ayırıcısı Kombinasyonlu Hücre
– Ayırıcı+Kesici Giriş+Çıkış Hücresi
– Kesicili Kuplaj Hücresi
– Gerilim Ölçü Hücresi
– Akım ve Gerilim Ölçü Hücresi
– Dağıtım ve Güç Transformatörleri bakım ve onarım hizmetleri

ENERJİ ÖLÇÜMÜ ve İZLEME

Şirket merkezine kurulacak yazılım ve donanım ile birlikte, ölçme noktasının aktif, reaktif, kapasitif ölçüm değerleri ve EPDK mevzuatınca istenen ölçme değerleri belirlenen zamanlarda izlenmesi, önemli olaylarda sistemin ikaz vermesi, cezai durumların takibi.

Mevcut paratoner ve topraklama tesisatlarının; topraklama ölçümü, kontrolü ve raporunun hazırlanması. Harmonik ölçümü ve uygun filtre sistemlerinin tasarlanması işleri firmamız tarafından güvenle yürütülmektedir.